Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Brusy - pożar budynku mieszkalnego

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 29 marca 2015 r.

W dniu 28.03.2015 r. kwadrans przed godziną 17:00 zastępy GCBA 5/24 Jelcz oraz SLRt Ford zostały zadysponowane do pożaru budynku jednorodzinnego w Brusach. Na miejscu okazało się, że pierwsze piętro budynku objęte jest pożarem.

Ratownicy wyposażeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych przystąpili do gaszenia pożaru. Na miejsce zadysponowany został również Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił na miejscu pomocy jednemu z lokatorów. Dalsze działania polegały na usunięciu spalonych elementów wyposażenia budynku, dokładnym ich dogaszeniu oraz sprawdzeniu pomieszczeń za pomocą kamery termowizyjnej.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Leśno - GBA 2,5/16 STAR
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man
JRG Chojnice - SHD-25 MAN
OSP Czyczkowy - GBA 3/24 Renault
Pogotowie Energetyczne
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3096 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 136