Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 roku. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny.


Kolizja na ulicy Wojska Polskiego.

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 7 kwietnia 2015 r.

W dniu dzisiejszym, w Brusach, kwadrans przed godziną piętnastą doszło do kolizji dwóch aut, BMW oraz VW Sharan.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Derdowskiego. Po przybyciu na miejsce zastępu SLRT zabezpieczono teren objęty działaniami, odcięto zaisilanie elektryczne w obu pojazdach, a przybyły ma miejsce zespół ratownictwa medycznego udzielił jednej z poszkodowanych osób pomocy, która pozostała na miejscu zdarezenia. 
W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1989 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 080 968