Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Powiatowe OTWP

Z życia jednostki - piątek, 17 kwietnia 2015 r.

W dniu dziśiejszym w Starostwie Powiatowym w Chojnicach odbyły siię eliminacjije do XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W turnieju wzięło udział czterech członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej naszej jednostki: Karol i Rafał Rafińscy w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz Paweł Bucław i Jakub Szmaglik, reprezentując kategorię szkół gimnazjalnych. Eliminacje składały się z dwóch części - części pisemnej oraz części ustnej. Po zakończeniu I etapu Jakub Szmaglik zajął miejsce III, kwalifikując się do części ustnej, natomiast Paweł Bucław zajął miejsce IV. Karol i Rafał Rafińscy zajęli kolejno II i III miejsce, którzy również otrzymali prawo  do udziału w dalszym etapie turnieju.
Następnie uczestnicy konkursu zmagali się odpowiadając na wylosowane zestawy pytań. I tak Karol Rafiński zajął I miejsce wyprzedzając swego brata Rafała, tym samym kwalifikując się do etapu wojewódzkiego. Jakub Szmaglik w końcowej klasyfikacji zajął miejsce II. 
Na zakończenie zmagań wszystkim uczestnikom zostały wręczone nagrody i upominki ufundowane przez Starostę Chojnickiego Stanisława Skaję.

Gratulujemy wszystkim i życzymy sukcesów na dalszym, wojewódzkim, etapie konkursu. 


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1556 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 456