Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Wypadek na trasie Męcikał - Chojnice, DW 235

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 20 października 2015 r.

Do zadarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie piętnastej. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca VW Polo podczas wykonywania manewru wyprzedzania zjechał na pobocze.

Skutkiem tego manewru było rozbicie pojazdu, który nastepnie zatrzymał sie na ścieżce rowerowej Kaszubskiej Marszruty. Autem podróżowały cztery osoby. Po przybyciu pierwszego zastępu -JRG Chojnice - zarówno kierowca VW Polo jak i jego pasażerowie znajdowali się już poza pojazdem, nie odnosząc żadnych obrażeń.
Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały przede wszystkim na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej, odcięciu zasilania pojazdu oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem, który w tym miejscu odbywał sie wahadłowo.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Męcikał - GBA 2,5/16 Mercedes
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Chojnice
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2505 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 755