Dzisiaj jest sobota, 15 czerwca 2024 roku. Imieniny Jolanty, Lotara, Wita.


Brusy - pożar w markecie

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 20 października 2015 r.

W dniu 20.10.2015 r. o godzinie 12:37 zastęp GCBA 5/24 z OSP Brusy został zadysponowany do pożaru, który miał miejsce w jednym z marketów samoobsługowych w Brusach.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż pożarem objęta była przestrzeń nad podwieszanym sufitem. Przyczyną pożaru okazał się wentylator. Strażacy przyłączyli się do akcji gaśniczej, którą rozpoczęli pracownicy obiektu za pomocą gaśnić. W obiekcie odłączono napięcie elektryczne. Nadpalone elementy zostały wyniesione na zewnątrz budynki, po czym dokładnie je dogaszono. Miejsce pożaru zostało sprawdzone za pomocą kamery termowizyjnej. Na tym działania zakończono i zastępy wróciły do koszar.

Informacja na stronie KP PSP Chojnice.

Foto: KP PSP ChojniceW działaniach udział brały:

OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man
JRG Chojnice - SHD-25 MAN
JRG Chojnice - Grupa operacyjna


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2003 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 332 639