Dzisiaj jest czwartek, 2 lutego 2023 roku. Imieniny Kornela, Marii, Mirosławy.






Pożar w zakładzie produkcyjnym w Brusach

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 27 września 2015 r.

W dniu wczorajszym około godziny 19:20 do Stanowiska Kierowania KPPSP Chojnice wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmieci na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w Brusach.

Do zdarzenia zostały zadysponowane zastępy Jelcz GCBA 5/24 oraz GCBA 6/32. Po przybyciu na miejsce pożaru okazało się, iz pożarem objęte jest składowisko odpadów poprodukcyjnych. Po zakończeniu rozpoznania oraz zabezpieczenia miejsca zdarzenia strażacy naszej jednostki przystąpili do gaszenia pomieszczenia (wiaty) objętej pożarem. Została również sprowadzona ładowarka, która na bieżąco wywoziła spalone odpady, które na bieżąco były przelewane wodą. Działania te Jednostka OSP Brusy prowadziła samodzielnie i trwały blisko dwie godziny.

Przyczyny pożaru wyjaśnia Policja.



W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - GCBA 6/32 Jelcz
Policja Brusy





<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2026 razy





Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 162 439