Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Kolejny pożar domu w Leśnie.

Interwencje OSP Brusy - środa, 30 grudnia 2015 r.

W dniu dzisiejszym około godz. 12:30 zastępy GCBA 5/24 Jelcz oraz GCBA 6/32 zostały zadysponowane do pożaru budynku jednorodzinnego w Leśnie. Na miejscu okazało się, że pożarem objęte jest poddasze budynku.

Ratownicy wyposażeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych przystąpili do gaszenia pożaru, podając łącznie trzy prądy wody w natarciu. Następnie przewietrzono budynek oraz wykonane zostały otwory przewietrzające w dachu. Dalsze działania polegały na usunięciu spalonych elementów wyposażenia budynku, dokładnym ich dogaszeniu oraz sprawdzeniu pomieszczeń za pomocą kamery termowizyjnej. Na miejscu pojawili się również przedstawiciele władz samorządowych. Już po całkowitym zakończeniu działań druhowie z OSP Leśno zabezpieczyli uszkodzony dach budynku za pomocą plandeki, dysponując tym samym rezerwy Zarządzania Kryzysowego Gminy Brusy.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - GCBA 6/32 Jelcz
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3568 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 476