Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Lubnia – zderzenie dwóch pojazdów

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 1 września 2016 r.

Dzisiaj rano, kilkanaście minut po godzinie po godzinie siódmej do Stanowiska Kierowania KP PSP Chojnice wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Lubnia – Wiele.

Do zdarzenia zadysponowano zastęp SLRT Ford. Po przybyciu na miejsce okazało się, iż do wypadku doszło w samej miejscowości Lubnia, w którym brały udział dwa pojazdy osobowe marki Ford Mondeo oraz Rover. Poszkodowani zostali dwaj kierowcy obu pojazdów, z których jeden został przetransportowany przez ZRM Brusy do szpitala.

Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zasilania w obu pojazdach, neutralizacji płynów eksploatacyjnych z pojazdów, pomocy policji oraz usunięciu jednego samochodów na pobocze.

Droga w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut była zablokowanaW działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3848 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 054