Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 roku. Imieniny Artemona, Justyny, Przemysławy.


1000 drzew na minutę

Z życia jednostki - czwartek, 6 kwietnia 2017 r.

     W miniony wtorek, 4.04.2017 r., druhowie OSP Brusy, a także młodzi adepci sztuki pożarniczej naszej drużyny młodzieżowej, którzy również są członkami lokalnego koła Polskiego Związku Wędkarskiego pod egidą Lasów Państwowych oraz Nadleśnictwa Przymuszewo uczestniczyli w sadzeniu lasu w Leśnictwie Młynek.


Kiedy już wszyscy uczestnicy dobrali się w pary, otrzymali odpowiednie narzędzia (kosztur) oraz sadzonki, z wielkim zaangażowaniem i dobrym humoremUśmiech ruszyli do pracy. Po zakończeniu akcji uczestnicy tego przedsięwzięcia wspólnie udali się na przysłowiową kiełbaskę przy tradycyjnym ognisku.

http://www.przymuszewo.torun.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/co-robia-wedkarze-w-lasie-?redirect=http%3A%2F%2Fwww.przymuszewo.torun.lasy.gov.pl%2Faktualnosci%2F-%2Fasset_publisher%2F1M8a%2Fcontent%2Fco-robia-wedkarze-w-lasie-#.WOdN_9LyhPZ


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2109 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 306 929