Dzisiaj jest sobota, 9 grudnia 2023 roku. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława.


Brusy - pożar samochodu osobowego

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 6 kwietnia 2017 r.

Wczoraj, 05.04.2017 r. kilka minut po godzinie ósmej zastęp GBA 4/16 MAN zadysponowany został do pożaru samochodu, który miał miejsce w Brusach na parkingu przy jednym z marketów.

Na miejscu okazało się, iż pożarem objęta jest komora silnika samochodu Peugeot. Jeszcze przed naszym przybyciem przygodni przechodnie próbowali ugasić pożar przy użyciu gaśnic, jednak nie dało to spodziewanego rezultatu.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru za pomocą jednego prądu wody. Następnie sprawdzono pojazd za pomocą kamery termowizyjnej, która wykazała całkowite jego ochłodzenie.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
JRG Chojnice - Oficer operacyjny
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2964 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 246 842