Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


APEL O WSPARCIE

Komunikaty, ogłoszenia i ostrzeżenia - środa, 16 sierpnia 2017 r.

Wszystkim, którzy chcą wesprzeć finansowo jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Brusach prosimy o przekazywanie wpłat na poniższy numer konta bankowego:

76 8144 0005 2005 0500 0026 0001
(Bank Spółdzielczy Koronowo, oddział Brusy)
Ochotnicza Straż Pożarna w Brusach

ul. Gdańska 1B
89-632 Brusy


Środki te na bieżąco przeznaczane są na zakupy sprzętu, paliw oraz pokrycie innych, niezbędnych wydatków związanych z usuwaniem skutków nawałnicy, która nawiedziła nasz region.

Ponadto w siedzibie OSP Brusy prowadzona jest zbiórka następujących sprzętów i materiałów:
- łańcuchy oraz paliwo do pił, 
- olej do smarowania łańcuchów, 
- mieszanka do rozcieńczania paliwa, 
- rękawiczki robocze,
- plandeki, 
- folie do przykrywania dachów,
- miotły, grabie, taczki,
- piły motorowe,
- agregaty prądotwórcze itp.

Serdecznie dziękujemy kierownikom zakładów pracy oraz właścicielom przedsiębiorstw z naszego regionu za umożliwienie swoim pracownikom usuwania szkód wywołanych przez nawałnicę, która przeszła w naszym regionie w ostatnich dniach. Bardzo ważny jest też dla nas wszystkich udostępniany przez Was sprzęt, szczególnie ten ciężki. Zdajemy sobie sprawę, że każda minuta nieobecności pracownika w firmie jest dla niej dużym obciążeniem, ale widzimy, ile dobrego w tym samym czasie, te same ręce mogą zrobić dla naszej społeczności. Zachęcamy do brania przykładu z firm, które włączyły się w pomoc! I raz jeszcze dziękujemy tym, którzy z krótkimi przerwami na sen, oferują swoją pomoc!

Wielkie podziękowania należą się również wszystkim, którzy wspomagają działania nasze (oraz przede wszystkim - wolontariuszy!!) poza miejscami zadziałania nawałnicy - osobom, które zebrały się i nie pozwalają nam pozostać chociaż przez chwilę głodnymi. Wielki szacunek i podziękowania dla mieszkańców naszego regionu oraz okolic, którzy przez cały czas dostarczają nam materiały i sprzęty, które wymieniono wyżej. Niestety, potrzeby są bardzo duże i nadal liczymy na Wasze wsparcie.
<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1007 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 133