Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Tragiczna noc z 11 na 12 sierpnia 2017 roku.

Interwencje OSP Brusy - środa, 16 sierpnia 2017 r.

Żadne słowa nie są w stanie opisać tego, co wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę, w zeszły weekend. Działania w naszym powiecie (jak i sąsiednich), prowadzone są przez 24 godziny, w dzień i w nocy, praktycznie bez przerwy. Zaangażowani są w nie praktycznie wszyscy druhowie naszej OSP, jak i osoby prywatne, działający jako wolontariusze, niejednokrotnie poświęcając swój wolny czas oraz prywatny sprzęt (pilarki, ciągniki, koparko-ładowarki). Niestety, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych i rannych.

W załączeniu przesyłamy kilka zdjęć, które tylko częściowo są w stanie zobrazować to, co działo się w ostatnich dniach. Za jakiś czas postaramy się przedstawić obszerniejszą relację z naszych działań. Zdjęcia wykonano w ostatnich dniach, w pierwszych godzinach nie było nawet minuty, żeby zająć się dokumentowaniem strat.W działaniach udział brały:
Siły i środki z terenu całego kraju.

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 5011 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 117