Dzisiaj jest wtorek, 6 czerwca 2023 roku. Imieniny Laury, Laurentego, Nory.


Leśno - Wybudowanie - pożar w zabudowaniach gospodarczych

Interwencje OSP Brusy - piątek, 30 czerwca 2017 r.

W dniu 30.06.2017 r. kilkanaście minut przed godziną 20:00 zastępy GBA i GCBA z OSP Brusy zadysponowane zostały do pożaru, który miał mieć miejsce w zabudowaniach gospodarczych w miejscowości Leśno - Wybudowanie.

Na miejscu okazało się, iż pożarem objęte było siano zgromadzone na poddaszu zabudowań gospodarczych oraz część dachu.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palących się elementów. Z uwagi na specyfikę pożaru, elementy objęte pożarem musiały być usunięte na zewnątrz i tam dokładnie przelane.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Leśno - GBA 2,5/16 STAR
OSP Lubnia - GCBA 6/32 Jelcz
OSP Czapiewice - GLAM+800 Opel
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3561 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 195 350