Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 roku. Imieniny Artemona, Justyny, Przemysławy.


DW235 - zdarzenie drogowe

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 8 stycznia 2018 r.

Dziś, tj. 8.01.2018, ok. godziny 10:30, zastęp SLRt Ford zadysponowany został do zdarzenia drogowego na Drodze Wojewódzkiej nr 235 na odcinku między miejscowościami Brusy-Zalesie.

Po przybyciu zastępu na miejsce okazało się, iż doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych marki Skoda i Audi na łuku drogi. W sumie samochodami podróżowały 3 osoby, które nie odniosły poważnych obrażeń oraz wydostały się z pojazdów jeszcze przed przybyciem na miejsce służb. 
Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zasilania obu pojazdów, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W miejscu zdarzenia droga była zablokowana.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3105 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 307 046