Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Ćwiczenia zgrywające w Evrafish sp. z. o. o.

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 27 marca 2018 r.

Dziś, tj. 27.03.2018 odbyły się ćwiczenia zgrywające w Zakładzie Produkcji Konserw Rybnych Evrafish w Brusach.

Założeniem ćwiczeń był pożar w części administracyjnej budynku produkcyjno-magazynowego. Celem była weryfikacja gotowości bojowej Sił i Środków do wykonywania działań ratowniczo-gaśniczych, rozpoznanie możliwości prowadzenia działań na terenie zakładu, zapoznanie się z charakterystyką budynków oraz przygotowanie do działań prowadzonych na nich. W działaniach udział brały jednostki OSP Brusy, OSP Czyczkowy, OSP Leśno i JRG Chojnice.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Leśno - GCBA 5/32 Jelcz
OSP Czyczkowy - GBA 3/24 Renault
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man
JRG Chojnice - Grupa operacyjna

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2133 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 136