Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Czapiewice - Wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 2 kwietnia 2018 r.

Dzisiejszej nocy, tj. 02.04.2018 ok. godziny 2:45 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego w miejscowości Czapiewice.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, iż samochód osobowy marki Alfa Romeo z nieznanych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe znajdowała się tylko jedna osoba, którą trzeba było ewakuować z użyciem sprzętu hydraulicznego. Poszkodowany kierowca został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do zakleszczonego poszkodowanego przy użyciu sprzętu hydraulicznego i udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Przyczyny wypadku są ustalane przez policję.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Leśno - GCBA 5/32 Jelcz
OSP Leśno - SLRt VW Transporter
OSP Czapiewice - GLAM 8+8 Opel
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3282 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 150