Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Gminne obchody Dnia Strażaka

Z życia jednostki - piątek, 4 maja 2018 r.

3 maja tego roku w Brusach odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka połączone ze Świętem Konstytucji 3-go Maja.

Cała uroczystość rozpoczęła przemarszem pocztów sztandarowych i strażaków pod przewodnictwem komendanta gminnego Janusza Szmaglika spod naszej remizy do kościoła parafialnego w Brusach. Po zakończonej mszy świętej uczestnicy w towarzystwie biało-czerwonej flagi oraz dźwięków syren wozów przemaszerowali na plac Urzędu Gminy Brusy, gdzie odbył się dalszy program wydarzenia. Podczas obchodów odznaczono też wielu strażaków za ich ofiarną służbę. W uroczystości udział wzięli: Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP Marek Buza, zastępca Komendanta Powiatowego PSP st. kpt. Marcin Wróblewski, Burmistrz Brus Witold Ossowski, kierownik Posterunku Policji w Brusach asp. szt. Olgierd Chylewski, poseł na sejm RP Aleksander Mrówczyński. Po zakończonej uroczystości strażacy udali się na wspólny posiłek.


Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu CHOJNICE998! Dziękujemy!


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1466 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 183