Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Wypadek z udziałem motocyklisty na trasie Broda-Rudziny

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 8 maja 2018 r.

Wczoraj, tj. 07.05.2018 około godziny 19:30 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku z udziałem motocyklisty na trasie Broda-Rudziny.

Po przyjeździe na miejscu zdarzenia okazało się, że motocykl uderzył w przyczepę ciągnika rolniczego. W wyniku wypadku poszkodowany został prowadzący motocykl, który w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.
Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, zabezpieczeniu lądowania śmigłowca oraz pomocy w transporcie poszkodowanego. Po ok. 2 godzinach zastęp powrócił do koszar kończąc tym samym działania.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Kosobudy - GLM 8 Ford
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego "Ratownik 2" (baza w Bydgoszczy)
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3058 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 394