Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Brusy, ul. Gdańska - wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 4 czerwca 2018 r.

Wczoraj, tj. 03.06.2018, około godziny 19:45 zastępy GBA 4/16 i SLRt zadysponowane zostały do zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej, Kościelnej oraz 2-go Lutego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki BMW i Seat. W wyniku kolizji nikt nie został ranny. W miejscu zdarzenia występowały częściowe utrudnienia w ruchu drogowym.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu plam płynów eksploatacyjnych z jezdnii, pomocy w usunięciu pojazdów z drogi oraz kierowaniu ruchem. Po ok. 1,5 godziny zastępy powróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2737 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 721