Dzisiaj jest czwartek, 13 grudnia 2018 roku. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji.

DW235 - ciężarówka wpadła do rowu

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 29 maja 2018 r.

Wczoraj, tj. 28.05.2018 r. około godziny 7:10 zastępy GBA 4/16 oraz SLRt zadysponowane zostały do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej 235 w okolicy miejscowości Żabno.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że prawdopodobnie na skutek wybuchu opony ciężarówka marki SCANIA przewożąca drewno wypadła z drogi w przydrożny rów i uderzyła w drzewa. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który nie doznał obrażeń.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu kłód drewna poza obrys jezdni, zabezpieczeniu oraz nadzorze przeładunku pojazdu oraz jego wyciągania. Działania trwały około 4 godziny.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1814 razyPokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 672 485