Dzisiaj jest środa, 23 października 2019 roku. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna.

DW235 - ciężarówka wpadła do rowu

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 29 maja 2018 r.

Wczoraj, tj. 28.05.2018 r. około godziny 7:10 zastępy GBA 4/16 oraz SLRt zadysponowane zostały do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej 235 w okolicy miejscowości Żabno.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że prawdopodobnie na skutek wybuchu opony ciężarówka marki SCANIA przewożąca drewno wypadła z drogi w przydrożny rów i uderzyła w drzewa. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który nie doznał obrażeń.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu kłód drewna poza obrys jezdni, zabezpieczeniu oraz nadzorze przeładunku pojazdu oraz jego wyciągania. Działania trwały około 4 godziny.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1930 razyPokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 783 706