Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Laska - zdarzenie drogowe

Interwencje OSP Brusy - sobota, 16 czerwca 2018 r.

Dziś, tj. 16.06.2018 kilkanaście minut przed godziną 1:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego w miejscowości Laska.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że prawdopodobnie kierujący samochodem marki Audi wpadł w poślizg, po czym zjechał ze skarpy. Pojazdem podróżowały 2 osoby. Jedna z niech została przewieziona ambulansem do szpitala.
Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, odłączeniu zasilania pojazdu. Zastępy powróciły do koszar po ok. 1 godzinie.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Swornegacie - SLRt Ford
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Lipnica
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2617 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 195