Dzisiaj jest niedziela, 27 września 2020 roku. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego.


Męcikał - zdarzenie drogowe

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.

Dziś, tj. 25.06.2018 kilka minut po godzinie 14:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego w miejscowości Męcikał.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do kolizji 2 samochodów ciężarowych oraz samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca ciężarówki, który został zabrany przez ZRM do szpitala. 
Działania przybyłych na miejsce zdarzenia zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji płynów eksploatacyjnych uszkodzonej ciężarówki oraz kierowaniu ruchem wachadłowo. Działania trwały około 2,5 godziny.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Męcikał - GBA 2,5/16 Mercedes
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2383 razyPokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 928 410