Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Męcikał - zdarzenie drogowe

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.

Dziś, tj. 25.06.2018 kilka minut po godzinie 14:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego w miejscowości Męcikał.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do kolizji 2 samochodów ciężarowych oraz samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca ciężarówki, który został zabrany przez ZRM do szpitala. 
Działania przybyłych na miejsce zdarzenia zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji płynów eksploatacyjnych uszkodzonej ciężarówki oraz kierowaniu ruchem wachadłowo. Działania trwały około 2,5 godziny.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Męcikał - GBA 2,5/16 Mercedes
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2862 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 718