Dzisiaj jest czwartek, 22 lutego 2024 roku. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora.


Przekazanie sprzętu oraz środków dla jednostek OSP z gminy Brusy

Z życia jednostki - sobota, 21 września 2019 r.

Wczoraj, tj. 20.09.2019 na placu przed bruską remizą OSP odbyło się przekazanie sił i środków dla jednostek z gminy Brusy.

W uroczystym przekazaniu udział brali między innymi Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski, Poseł na Sejm RP Aleksander Mrówczyński, Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Burmistrz Brus Witold Ossowski, komendant wojewódzki PSP nadbryg. Tomasz Komoszyński, nowodworski komendant powiatowy PSP mł.bryg Jarosław Gryciuk i chojnicki komendant powiatowy PSP st. kpt. Błażej Chamier-Ciemiński. Podczas uroczystości przekazano następujący sprzęt:
- Podnośnik hydrauliczny (SH-21) na podwoziu Star 1142 dla OSP Brusy
- Zestaw narzędzi hydraulicznych marki Holmatro dla OSP Męcikał.
Przekazany sprzęt poświęcił ksiądz wikariusz Andrzej Węsierski. Ponadto jednostka OSP Leśno otrzymała promesę finansową przyznaną przez Komendę Główną PSP na budowę nowej remizy. Po zakończeniu uroczystości posadzono symboliczny dąb oraz odbył się poczęstunek oraz konferencja prasowa w świetlicy jednostki.


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1589 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 282 235