Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Wypadek drogowy w Brusach

Interwencje OSP Brusy - sobota, 7 grudnia 2019 r.

Dziś, tj. 07.12.2019 kilkanaście minut po godzinie 13:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku drogowego na ulicy Gdańskiej w Brusach.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Seat i BMW. W wypadku ucierpiały dwie osoby, którym została udzielona pierwsza pomoc przez strażaków, a następnie przetransportowane zostały przez ZRM do szpitala. 
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, usunięciu wycieków płynów eksploatacyjnych oraz pomocy w udrożnieniu drogi.
Droga w miejscu zdarzenia zablokowana była przez około 2,5 godziny. Po tym czasie zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
JRG Chojnice - SRt Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Policja Brusy
Policja Chojnice
Policja Chojnice - Grupa operacyjna

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2892 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 759