Dzisiaj jest środa, 20 października 2021 roku. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa.


Pożar mieszkania w Chojnicach

Interwencje OSP Brusy - środa, 15 stycznia 2020 r.

Dziś, tj. 15.01.2020, kilka minut po godzinie 7:00 zastęp SHD 21 zadysponowany został do pożaru mieszkania w Chojnicach.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy działające już zastępy z JRG Chojnice, OSP Chojnice i OSP Charzykowy. Pożar objął mieszkanie na pierwszym piętrze budynku oraz warsztat na parterze obiektu. Do miejsca pożaru wprowadzono 3 linie gaśnicze. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, budowie linii gaśniczych do miejsca pożaru, wyniesieniu wyposażenia oraz ugaszeniu zarzewi ognia, przelaniu pogorzeliska, wentylacji obiektu oraz sprawdzeniu sąsiednich mieszkań pod względem obecności tlenku węgla.
Zastęp SHD 21 po około 1,5 godziny wrócił do remizy.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SHD 21 Star
OSP Charzykowy - GCBA 5/42 MAN
OSP Chojnice - GBA 3/16 Volvo
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - GCBA 8/50 Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
JRG Człuchów - SHD 25 MAN
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1093 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 028 734