Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Wypadek drogowy na DW236

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 17 lutego 2020 r.

Dziś, tj. 17.02.2020 około godziny 9:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku drogowego w miejscowości Czyczkowy-Wybudowanie.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki Citroen. Na miejscu zastaliśmy działający już zastęp OSP Czyczkowy. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które zostały przetransportowane przez ZRM do chojnickiego szpitala w celu przeprowadzenia badań.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zasilania w pojeździe, ewakuowaniu poszkodowanego kierowcy z pojazdu, postawieniu pojazdu na koła oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia.
Działania trwały około 2 godziny. W tym czasie droga była zablokowana.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Czyczkowy - GBA 3/24 Renault
JRG Chojnice - SRt Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Chojnice
Policja Brusy
Policja Chojnice - grupa operacyjna

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1507 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 474