Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Wypadek drogowy na DW235

Interwencje OSP Brusy - sobota, 22 lutego 2020 r.

Dziś, tj. 22.02.2020 kilka minut przed godziną 14:30 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku drogowego w miejscowości Lamk.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki Opel. Na miejscu zastaliśmy jednostki OSP Leśno i OSP Lubnia, które prowadziły już działania. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która została przetransportowana przez ZRM do szpitala.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe, ewakuacji poszkodowanej oraz udzieleniu jej Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, pomocy w usunięciu wraku i uprzątnięciu jezdni.
W trakcie działań ruch drogowy na trasie Lubnia-Lamk był utrudniony.
Po około 1,5 godziny zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Leśno - GLBA 1/1 Iveco
OSP Lubnia - GCBA 5/32 Jelcz
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2286 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 140