Dzisiaj jest piątek, 23 października 2020 roku. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna.


Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Komunikaty, ogłoszenia i ostrzeżenia - poniedziałek, 4 maja 2020 r.

Drogie Druhny i drodzy Druhowie!
Tegoroczny Dzień Strażaka na pewno będzie jednym z najbardziej wyjątkowych. Niestety z powodu epidemii nie możemy świętować go wspólnie jak miało to miejsce co roku. Z pewnością będziemy mieli jeszcze okazję świętować go wspólnie 🙂
Z okazji dzisiejszego Dnia Strażaka pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! Życzymy wytrwałości, bezpieczeństwa i jak najwięcej spokoju! Aby każdy wyjazd dostał zakończony powrotem w niezmienionej obsadzie wozu!
Życzymy również tego Funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz Strażakom jednostek zakładowych.
Nie zapominamy także o innych zawodach, których to św. Florian jest patronem. Życzymy dużo zdrowia i bezpieczeństwa również Hutnikom, Kominiarzom, Garncarzom i Piekarzom! Niech ten dzień należy do wyjątkowo spokojnych!
Pamiętajcie o zakrywaniu nosa i ust! 😜
 
<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 88 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 935 924