Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Pożar szopy w Zalesiu

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 31 maja 2020 r.

Dziś, tj. 31.05.2020 kilka minut po godzinie 17:00 zastęp GCBA 5/24 zadysponowany został do pożaru szopy w miejscowości Zalesie.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do pożaru jednej z drewnianych ścian dobudówki budynku gospodarczego. Na miejscu zastaliśmy działający już w natarciu zastęp z OSP Lubnia. Do miejsca pożaru zbudowano jedną linię gaśniczą. 
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, budowie linii gaśniczej do miejsca pożaru, ugaszeniu płonących elementów, rozbiórce niezbędnych elementów struktury oraz przelaniu pogorzeliska.
Po około 1 godzinie zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Leśno - GLBA 1/1 Iveco
OSP Lubnia - GBA 2,5/8 Mercedes
OSP Lubnia - GCBA 5/32 Jelcz
JRG Chojnice - GCBA 8/50 Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1829 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 726