Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Zdarzenie drogowe na ulicy Gdańskiej w Brusach

Interwencje OSP Brusy - sobota, 27 czerwca 2020 r.

Wczoraj, tj. 26.06.2020 kilka minut po godzinie 22:00 zastęp GBA 4/16 i SLOp zadysponowane zostały do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Kościelnej w naszej miejscowości.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez jednego z kierowców doszło do kolizji samochodów marki Volkswagen i Audi. Pojazdami podróżowało łącznie 5 osób. Poszkodowana została jedna osoba, której stan nie wymagał transportu do szpitala. Stan techniczny jednego z pojazdów uniemożliwiał usunięcie go z jezdni. W związku z tym wprowadzono ruch wahadłowy w miejscu zdarzenia.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, udzieleniu KPP poszkodowanemu, kierowaniu ruchem na czas prowadzonych działań oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia.
Po około 1,5 godziny zastępy wróciły do remizy. W tym czasie ruch drogowy w miejscu kolizji był utrudniony.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - SLOp Nissan
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1917 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 395