Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024 roku. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy.


Wypadek drogowy w Lubni

Interwencje OSP Brusy - piątek, 9 października 2020 r.

Dziś, tj. 9.10.2020 około godziny 18:30 zastępy GBA 4/16 i GCBA 5/24 zadysponowane zostały do wypadku drogowego w miejscowości Lubnia.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Audi i Opel, które następnie uderzyły w zaparkowane na parkingu cięgniki siodłowe. Pojazdami podróżowały łącznie 3 osoby, którym została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc. 

Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, pomocy Zespołom Ratownictwa Medycznego w transporcie poszkodowanych do ambulansów oraz oświetleniu miejsca zdarzenia na czas pracy policji.

Zastępy z naszej jednostki po około 1,5 godziny wróciły do bazy. Przebieg wypadku wyjaśnia policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Leśno - GLBA 1/1 Iveco
OSP Lubnia - GCBA 5/32 Jelcz
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Chojnice
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Kościerzyna
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2067 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 300