Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Powalone drzewo na budynek w Brusach-Jagliach

Interwencje OSP Brusy - sobota, 17 października 2020 r.

W środę, tj. 14.10.2020 około godziny 14:00 zastępy GBA 4/16 i SH 21 zadysponowane zostały do powalonego drzewa w miejscowości Brusy-Jaglie.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w wyniku silnych podmuchów wiatru jedno drzew znajdujących się na terenie posesji złamało się i spadło na dach jednego z budynków gospodarczych skansenu Fundacji im. Józefa i Jadwigi Chełmowskich uszkadzając tym samym dach. 
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zbędnych gałęzi od pnia drzewa, stopniowym odcinaniu powalonej brzozy w celu zmniejszenia ryzyka dalszego uszkodzenia poszycia dachu oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia.
Po około 1,5 godzinie zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - SH 21 Star

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 963 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 115