Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 roku. Imieniny Artemona, Justyny, Przemysławy.


Zdarzenie drogowe na DW236

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 26 sierpnia 2021 r.

Dziś, tj. 26.08.2021 chwilę przed godziną 17:00 zastępy GBA 4/16 i GBA 4,1/30/4 zadysponowane zostały do wypadku drogowego w miejscowości Wielkie Chełmy.

Po przyjeździe na miejscie zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen i Audi. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby, spośród których poszkodowana została kierująca VW. Pomocy udzieliła jej załoga ZRM, który dojechał na miejsce jeszcze przed naszym przybyciem.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu i rozpoznaniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w obu pojazdach, usunięciu uszkodzonych samochodów poza obszar drogi oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych.
Po około 40 minutach zastępy wróciły do bazy.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - GBA 4,1/30/4 MAN
OSP Czyczkowy - GBA 3/24 Renault
OSP Małe Chełmy - GAM 8/8 Mercedes
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 769 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 307 026