Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024 roku. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy.


Zdarzenie drogowe w Kosobudach-Wybudowanie

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 27 września 2022 r.

Wczoraj, tj. 26.09.2022 około godziny 22:30 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego w miejscowości Kosobudy-Wybudowanie.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów okazało się, że kierująca osobowym Seatem uderzyła w przydrożną latarnię, ogrodzenie posesji, a następnie dachowała. Poszkodowana została jedna osoba, która została opatrzona przez przybyły na miejsce ZRM, a następnie przetransportowana do szpitala.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu i rozpoznaniu miejsca zdarzenia, postawieniu pojazdu na koła celem uniknięcia skażenia gleby materiałami pędnymi, sorbcji materiałów eksploatacyjnych, a także uprzątnieciu jezdni z resztek powypadkowych.
Po około 1 godzinie zastępy zakończyły działania.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Kosobudy - GLM 8 Ford
JRG Chojnice - grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy
Policja Chojnice
Pogotowie Energetyczne

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 961 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 249