Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Zdarzenie drogowe na DW236

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 9 stycznia 2023 r.

Dziś, tj. 09.01.2023 roku kilka minut przed godziną 5:50 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 236 nieopodal miejscowości Drzewicz.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że z niewyjaśnionych przyczyn kierujący samochodem osobowym zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowała 1 osoba, wobec której podjęte zostały medyczne czynności ratunkowe przez ZRM, a następnie poszkodowany został ewakuowany z pojazdu do ambulansu.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabeczpieczeniu i rozpoznaniu miejsca zdarzenia, pomocy w ewakuacji poszkodowanego przybyłemu jako pierwszy na miejsce ZRM, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz uprzątnięciu z jezdni resztek powypadkowych.
Nasz zastęp zakończył działania po około 4 godzinach.
W tym czasie ruch w miejscu prowadzenia działań odbywał się wahadłowo.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Swornegacie - GBA 4/24 MAN
OSP Czyczkowy - GCBA 5/32 Jelcz
JRG Chojnice - SRt Renault
Policja Chojnice - Wydział Ruchu Drogowego
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 736 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 128