Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Pożar śmietnika oraz elewacji budynku

Interwencje OSP Brusy - piątek, 10 lutego 2023 r.

W czwartek 9.02.2023 około godziny 16:30 zastępy GBA 4/16 i GBA 4,1/30/4 zadysponowane zostały do pożaru śmietnika na jednej z bruskich posesji. Według zgłaszającego zagrożony był również budynek mieszkalny.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do pożaru śmietnika, który bezpośrednio sąsiadował z budynkiem mieszkalnym przez co doszło także do pożaru elewacji obiektu. Do miejsca pożaru natychmiast podano jeden prąd wody.
Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu i rozpoznaniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu środka gaśniczego za pomocą linii szybkiego natarcia, ugaszeniu pożaru oraz sprawdzeniu nadpalonych elementów budynku pod kątem obecności ewentualnych zarzewii ognia za pomocą kamery termowizyjnej.
Po około 40 minutach zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - GBA 4,1/30/4 MAN

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 775 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 092