Dzisiaj jest sobota, 29 lipca 2017 roku. Imieniny Marty, Konstantego, Olafa.

Bezpieczeństwo na lodzie

Komunikaty, ogłoszenia i ostrzeżenia - piątek, 8 stycznia 2016 r.

Za oknami coraz bardziej widać i czuć, że zima wraca. Po kilku dniach ujemnych temperatur, większość zbiorników wodnych w naszej okolicy najprawdopodobniej zacznie pokrywać się lodem. Pamiętajmy, że wchodzenie na taki lód może okazać się bardzo niebezpieczne.

Więcej informacji:
WIDEO - jak zachować się, gdy zarwał się pod Tobą lód?

Podstawowe zasady bezpieczeństwa na lodzie

Pamiętajmy, że gdy tylko zobaczymy sytuację, w której lód zarwał się pod kimś - należy bezzwłocznie zadzwonić pod numer 998 i przekazać informację o tym fakcie, pamiętając o podaniu dokładnej lokalizacji!
<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 895 razyPokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 453 784