Dzisiaj jest piątek, 23 lutego 2024 roku. Imieniny Damiana, Romana, Romany.


Brusy-Jaglie, pożar samochodu osobowego

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 27 marca 2014 r.

W dniu 27.03.2014 r. kwadrans po godzinie 9:00 zastęp SLRt Ford zadysponowany został do pożaru samochodu, który miał miejsce w Brusach-Jagliach.

Na miejscu okazało się, iż pożarem objęta jest komora silnika samochodu Citroen AX. Mieszkańcy we własnym zakresie próbowali zwalczyć pożar. Na szczęście, we wstępnej jego fazie udało im się wypchnąć samochód z garażu.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru za pomocą jednego prądu wody. Następnie sprawdzono pojazd za pomocą kamery termowizyjnej, która wykazała całkowite jego ochłodzenie. Na tym działania zakończono.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1471 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 284 042