Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Towarzyski mecz - OSP Brusy kontra CIS Męcikał

Z życia jednostki - poniedziałek, 26 maja 2014 r.

W minioną środę, 21 maja, na kompleksie boisk „Moje Boisko Orlik 2012” doszło do niecodziennego spotkania. Mecz piłki nożnej zagrały ze sobą drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Brus oraz Stowarzyszenia Miłośników Historii Gryfa Pomorskiego „CIS” w Męcikale.

Obie ekipy wystawiły na boisko sześcioosobowe składy. Mecz dostarczył sporo emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Mimo początkowego prowadzenia w grze i zaciętej walki na boisku, drużyna z Męcikała oddała zwycięstwo przeciwnikom, przegrywając 3:6. Na tym jednak nie koniec, bowiem zawodnicy „CISu” już na zakończenie spotkania zapowiedzieli rewanż.
Rozgrywki, których sędziami byli Stanisław Kobierowski i Tomasz Ostrowski, zorganizowano w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Tekst i zdjęcia: UM Brusy
Więcej zdjęć: kliknij tutaj


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1461 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 373