Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Wypadek na Gdańskiej w Brusach.

Interwencje OSP Brusy - piątek, 19 września 2014 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut po godzinie szesnastej dwa zastępy OSP Brusy - SLRT Ford oraz GCBA 5/24 - zadysponowane zostały do wypadku drogowego, który wydarzył się na ulicy Gdańskiej (DW 235).

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępy przystąpiły do zabezpieczenia terenu objętego działaniami, udzielenia pomocy poszkodowanym kierowcom, odłączenia prądu w pojazdach a także neutralizacji wyciekających płynów eksploatacyjnych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki pogotowia, kierowcy obu pojazdów zostali przekazani Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Na szczęcie, pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, kierowcy, po przebadaniu przez ratowników medycznych, nie wymagali transportu do szpitala.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2728 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 397