Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Zalesie - wypadek na DW 235

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 26 czerwca 2016 r.

Dzisiaj, kilka minut przed południem, zastęp GBA 4/16 MAN zadysponowany został do wypadku drogowego w miejscowości Zalesie przez którą przebiega DW 235.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż  kierujący pojazdem marki Ford Fiesta z niewyjaśnionych przyczyn na ostrym łuku zjechał z drogi i udzerzył w drzewo. Kierujący oraz pasażer samochodu znajdowali się już poza pojazdem, a pomocy udzielił i ZRM, który przybył na miejsce jako pierwszy. Działania naszego zastępu oraz druhów z Leśna polegału na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pojazdu, pomocy pogotowiu podczas zaopatrywania poszkodowanych jak również regulacji ruchu drogowego, jeszcze przed przybyciem Policji, który ze względu na specyficzny charakter mejsca zdarzenia był utrudniony. Na miejscze zdarzenia zadysponowano również ZRM Chojnice. Poszkodowani zostali odwiezieni do szpitala w Kościerzynie oraz w Chojnicach.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Leśno - SLRt VW Transporter
OSP Leśno - GBA 2,5/16 STAR
OSP Leśno - GBA 2,5/16 STAR
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Chojnice
Policja Chojnice
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 4840 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 204