Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Brusy - kolizja na Gdańskiej

Interwencje OSP Brusy - piątek, 8 lipca 2016 r.

Wczoraj 07.07.2016 r. kwadrans przed godziną osiemnastą zastęp GBA 4/16 MAN zadysponowany został do kolizji trzech pojazdów, która miała miejsce na ulicy Gdańskiej w Brusach.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że na skutek niezachowania bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami doszło do najechania przez Audi A4 na tył jednego z pojazdów, ten z koleii, również Audi A4, najechał na poprzedzający pojazd - Opel Zafira, który ustępował pierwszeństwa pojazdom z naprzeciwka aby wykonać manewr skrętu w lewo. W samochodach podróżowało łącznie sześć osób, z których dwie zostały odwiezione do chojnickiego szpitala przez przybły na miejsce ZRM.
Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z uszkodzonych aut.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2140 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 392