Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Męcikał - DW 235, kolizja dwóch pojazdów

Interwencje OSP Brusy - piątek, 15 lipca 2016 r.

Dzisiaj, kilkanaście minut przed godziną osiemnastą zastęp GBA 4/16 MAN zadysponowany został do zdarzenia na DW 235 niedaleko miejscowości Męcikał.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych – Peugeota 206 oraz Citroena Xsara. W pojazdach podróżowały łącznie dwie osoby, natomiast kierowca Citroena został odwieziony do szpitala przez przybyły na miejsce ZRM.

Działania nasze jak również druhów z Męciakła polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zasilania w pojazdach, neutralizacji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z pojazdu, a także pomocy Policji w kierowaniu ruchem, który w tym miejscu był częściowo utrudniony.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Męcikał - GBA 2,5/16 Mercedes
Policja Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1761 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 480