Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Wypadek na trasie Brusy - Mecikał DW235

Interwencje OSP Brusy - piątek, 29 lipca 2016 r.

Dzisiaj kwadrans po godzinie dziesiątej zastępy SLRT FORD oraz GBA 4/16 MAN zadysponowane zostały przez SK KP PSP do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 235 na trasie Brusy – Męcikał.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastaliśmy dwa rozbite pojazdy maki Toyota RAV 4 oraz Rover 600, w których podróżowały po dwie osoby. Poszkodowanym kierowcom oraz pasażerom została udzielona pomoc medyczna przez ZRM Brusy jeszcze przed naszym przybyciem. Zadysponowana została również karetka pogotowia ZRM Chojnice.

Działania zastępów na miejscu zdarzenia polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zasilania elektrycznego oraz instalacji LPG w pojazdach, Pomocy ZRM i Policji w działaniach, a także usunięciu i neutralizacji płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez około półtorej godziny.

Przyczyny wypadku ustala Policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3188 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 787