Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024 roku. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy.


Kolizja w Lubni

Interwencje OSP Brusy - piątek, 4 listopada 2016 r.

Dzisiaj, około godziny 10:50, zastęp GBA 4/16 MAN zadysponowany został do zdarzenia w miejscowości Lubnia, na trasie Lubnia – Wiele.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do kolizji samochodu ciężarowego marki VOLVO z przyczepą, który przewoził drewno, z samochodem osobowym marki VW Golf, w którym podróżowały dwie osoby. Przybyły na miejsce ZRM natychmiast udzielił pomocy poszkodowanym osobom z osobówki, jednak odniesione obrażenia nie wymagały transportu do placówki medycznej.

Działania przybyłych do zdarzenia zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca kolizji, odcięciu zasilania w pojazdach, udrożnieniu drogi poprzez zepchnięcie Golfa na pobocze oraz pomocy kierowcy ciężarówki w uprzątnięciu z jezdni drewna i jego ponownym załadowaniu, które na skutek zderzenia wysunęło się z przyczepy.

Droga w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut była nieprzejezdna.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Leśno - SLRt VW Transporter
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3469 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 263