Dzisiaj jest piątek, 2 czerwca 2023 roku. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny.


Pożar samochodu w Brusach

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 22 listopada 2020 r.

Dziś, tj. 22.11.2020 około godziny 15:30 zastępy GBA 4/16 i GCBA 5/24 zadysponowane zostały do pożaru samochodu na ulicy Kościuszki w Brusach.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do pożaru komory silnika samochodu osobowego marki Renault. W chwili przybycia na miejsce pożar był w fazie rozwoju. Do działań natychmiast została skierowana rota w sile 3 ratowników wyposażona w sprzęt ochrony układu oddechowego, kamerę termowizyjną i linię gaśniczą. Po ugaszeniu ognia sprawdzono cały samochód pod kątem ewentualnych zarzewii ognia. Sprawdzona została również elewacja sąsiadującego z samochodem budynku. 
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu środka gaśniczego na płonący pojazd, ugaszeniu pożaru oraz sprawdzeniu pojazdu i elewacji budynku pod kątem ewentualnych zarzewii ognia.
Po około godzinie zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1768 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 194 191