Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Dachowanie niedaleko Widna

Interwencje OSP Brusy - sobota, 19 grudnia 2020 r.

Dziś, tj. 19.12.2020 kilkanaście minut przed godziną 13:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego na trasie Parzyn-Laska na wysokości miejscowości Widno.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że z niewyjaśnionych przyczyn kierujący samochodem osobowym marki Hyundai zjechał z drogi w kierunku rowu, a następnie dachował. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która nie odniosła obrażeń. 
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozpoznaniu, przewróceniu uszkodzonego samochodu na koła w celu uniknięcia wycieku płynów ekspoatacyjnych do gleby i odłączeniu zasilania w pojeździe.
Po około 1,5 godzinie zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Leśno - GLBA 1/1 Iveco
JRG Chojnice - SRt Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Policja Chojnice - Wydział ruchu drogowego

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1627 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 170