Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Przejazd Świętego Mikołaja i życzenia świąteczne

Z życia jednostki - poniedziałek, 21 grudnia 2020 r.

🎄🎅Hoł, hoł, hoł!🎅🎄

Podsumujmy może wczorajszy dzień 😁.

160 metrów lampek, 3 kg cukierków i ponad 100 różnych piosenek wystarczyło, by wywołać tysiące szerokich uśmiechów na ustach mieszkańców dużej części naszej gminy.
Jak wszyscy wiemy ten rok jest inny od wszystkich, dlatego też postanowiliśmy rozweselić ten czas wielu osobom - zarówno tym zdrowym jak i chorym bądź przebywającym na kwarantannie. Często nawet ci najstarsi mogli poczuć się jak dzieci (i dostać cukierka 😋). Jesteśmy naprawdę w szoku waszą reakcją. Tyle miłych gestów, pozytywnych reakcji ze strony kierowców zawodowych ale też zwykłych-codziennych. Nie należy zapominać o dzieciach, które reagowały w różny sposób. Od zwykłego uśmiechu, przez skakanie z radości, aż po łzy szczęścia. Przepraszamy, że nie dotarliśmy do wszystkich. Niestety prawie 12-sto metrowy samochód nie wjedzie w każde miejsce. Mamy nadzieję, że wybaczycie niedociągnięcia. Może w przyszłym roku powtórzymy wydarzenie ale z większą "pompą" 😎.

Drodzy mieszkańcy, sympatycy!
Na te nadchodzące święta życzymy Wam tradycyjnie dużo szczęścia, radości i miłości. W sposób szczególny chcemy także życzyć mieszkańcom i sympatykom dużo zdrowia, bo ono jest w ostatnim czasie na wagę złota. Dbajcie o siebie i o swoje bezpieczeństwo abyśmy mogli wszyscy z radością wejść w nowy rok 2021. Wszystkim strażakom życzymy tyle powrotów co wyjazdów, a dzieciom bardzo bogatego gwiazdora. Im grubszy tym bogatszy 😂. Tradycyjnie przypominamy też o podlewaniu choinki i ostrożnym obchodzeniu się z fajerwerkami.
Wszystkiego dobrego! Wesołych Świąt!<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 450 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 180