Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Zdarzenie drogowe na DW235

Interwencje OSP Brusy - sobota, 20 lutego 2021 r.

Dziś, tj. 20.02.2021 około godziny 7:10 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego na DW235 w okolicy miejscowości Żabno.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do dachowania samochodu dostawczego marki Volkswagen ciągnącego lawetę. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która odmówiła udzielenia pomocy medycznej.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w uszkodzonym pojeździe, postawieniu go na koła przy pomocy wyciągarek, wyciągnięciu auta z rowu, oraz uprzątnięciu drogi z resztek powypadkowych. W miejscu zdarzenia obowiązywał ruch wahadłowy, a na czas wyciągania pojazdu trasa była zablokowana.
Po około 1,5 godziny zastępy wróciły do koszar.

W chwili zdarzenia na drodze panowały bardzo niesprzyjające warunki. Prosimy o zachowanie ostrożności podczas podróży, ponieważ drogi są bardzo śliskie.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Męcikał - GBA 2,5/16 Mercedes
OSP Czarniż - GLM 8 Ford
JRG Chojnice - SRt Renault
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1371 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 462