Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Kolizja na DW236

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 25 kwietnia 2023 r.

Dziś, tj. 25.04.2023 kilka minut przed godziną 8:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku drogowego na DW236 pomiędzy miejscowościami Czyczkowy i Wielkie Chełmy.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Citroen i Mitsubishi oraz dosawczego Volkswagena. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób, w tym dziecko, które po przebadaniu przez przybyły na miejsce ZRM nie wymagało hospitalizacji.
Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu i rozpoznaniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia psychicznego poszkodowanym w ramach KPP, uprzątnięciu jezdni z resztek powypadkowych oraz ręcznej regulacji ruchu poprzez wprowadzenie ruchu wahadłowego.
Nasz zastęp zakończył działania po około 1 godzinie. W czasie prowadzenia akcji droga była zablokowana.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Czyczkowy - GCBA 5/32 Jelcz
OSP Małe Chełmy - GLAM 8+8 Mercedes
JRG Chojnice - SRt Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1233 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 114